Сите во кожени ракавици оваа есен – зима

27 септември, 20100

Правилата за носење ракавици оваа сезона есен – зима 2010/2011 се едноставни, држете се до меката кожа и велур, истите да бидат што повисоки до лактот и експериментирајте со сите бои.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi