Тајните на Мариса Томеи за секси тело

24 септември, 20100
marisa_tomei

Четириесет и пет годишната актерка ги открила тајните за совршено тело и тие вклучуваат стомачен танц, вртење хулахоп и секс. Таа вели дека не само што е добро за одржување на телото, туку дека стомачниот танц бил добар за репродуктивните органи на жената, а хулахопот и сексот се еден вид на игра за неа. Денот го започнувала со една чашка топла вода со лимон и високо протеинска закуска.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi