Поинаква смешна приказна

25 септември, 20100

Тоа е насловот на новиот филм на Рајан Флечер и Ана Боден, во кој се работи за тинејџер кој се пријавува сам во психијатарска болница за да избега од притисокот на секојдневието. Во филмот една од галвните улоги ја има Зак Галифианакис глумецот од Hangover една од подобрите комедии која излезе минатата година, така што не се ни сомневаме дека со овој лик филмот ќе биде лош. Погледнете го трејлерот тука, премиерата е закажана за првата половина од октомври оваа година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi