Занесени од страста завршиле во Рајна

23 ноември, 20100

Во Германија, полицијата соопшти за уште еден несреќен случај кој се случува на пар кој решил да има малку повеќе возбудлив љубовен живот . Тие автомобилот го поставиле во близина на реката Рајна. Додека биле занесени во сексуалните игри, не го приметиле движењето на автомобилот, при што завршиле во ладната вода на Рајна. За среќа, нема повредени во овој несреќен случај.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi