Се јавува човек што дтка во полиција и вели:

27 декември, 20110

– Попопополиција?
– Да полиција.
– Кококошките на комшијата ми сметаат да спијам?
– Колку ги има?
– 100.
Па ибркај ги-му велат од полицијата.
– Па ииизззбркав 90 но ооосстанатите ми сссметаат.
– Па избркај ги и тие.
– Изззбркав 9 но тоа што осстттана пак ми ссссмета.
– Па отерај го и тоа во пичку матер.
– Па му ввииккам иди у пипипипи-и сите кокошки се вратија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber