Category: Вицотека

Цура: Ти си педофил?! Дечко: Молим?! Од куде ти тој? Цура: Твоја девојка ми кажа… Дечко: Ма она има 7 године бе што разбира

Турист пита локален селанец: – Имате ли тука некаква атракција за туристите? – Имаше, ама се омажи.. :))

Синот довел дома три девојки. Уште од вратата и вика на мајка му: – Мамо ај погоди која од овие три ќе ти биде снаа? – Оваа третата, црнката- рекла мајката. – Е браво, од прва. Како ја погоди? – Што знам, само што ја видов почна да ме нервира некако…:))))))))))))))

Жената се прибира дома сос нови обеци и мажо и ја пита: – Од дека тија убави обеци? -Добих ги на лотарија. Одговара жената. После некое време дооди си дома сос ново палто. -Од дека жено това палто? -Добих го на лотарија. По некое време дооди си дома сос карти за на море. -Од дека […]

Го прашува синот таткото: Што е всушност политика? Таткото вели: Тоа барем е едноставно. Гледај, јас носам пари, значи јас сум капитализам. Мама располага со парите, таа е значи влада. Дедо гледа се да биде уредно распоредено, значи тој е држава. Слугинката е работничката класа. Единствена цел, значи е да ти биде тебе добро, значи […]

Влегува панкер во автобус исфарбан црвено, жолто, плаво и седнува до еден дедо. Дедово цело време очи не трга од него, па панкеров прашува: – Шо е бе дедо, ти како мал не си праел глупости? – Правев, како не. Еднаш еден папагал изработив, па мислев ти син да не си ми.

Жена водела љубов со својот швалер, кога наеднаш во собата влегол нејзиниот сопруг. Тој збеснал и почнал да го брка швалерот, а тој истрчал во паркот. Таму имало фонтана со статуи од голи мажи и застанал меѓу нив, надевајќи се дека сопругот нема да го забележи. Едно време, слушнал глас од кај другите статуи: – […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris