Снаа и свекрва

18 јануари, 20130

Синот довел дома три девојки. Уште од вратата и вика на мајка му:
– Мамо ај погоди која од овие три ќе ти биде снаа?
– Оваа третата, црнката- рекла мајката.
– Е браво, од прва. Како ја погоди?
– Што знам, само што ја видов почна да ме нервира некако…:))))))))))))))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber