Двујца пијаници ќутук пијани,седат у паркот и си праат муабет;

24 декември, 20120

-Слушај ваму, сеа воа шишето че го скријам зад грб, и да погодиш у коа рака е..
-Ако погодиш, уште че пииме, ако не, прекинујме со пиењето…
-У левата рака е…
-Морее, размисли убаво бре даа…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber