Фотографија која пријатно ќе ве изненади – особено машката популација!

24 декември, 20120
miranda ker

Дека и познатите го сакаат духот на Божиќ, покажа и прекрасната менекенка на Victoria’s Secret.

Се разбира, ни познатата Миранда Кер не одолеала да ги развесели своите фанови забожиќните празници. На својот Инстаграм профил објавила фотографија на која позира во заводлива божиќна облека.

“Малиот помошник на Дедо Марз”, напишала 28-годишната манекенка под фотографијата. Судејќи според бројните фанови, на многумина им се допаднала божиќната честитка на познатиот ангел.

Sexiest Santa: Miranda Kerr took to Instragram on Sunday to share this racy snap with her legions of followers

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit