+18! :) Шок видео! Како да зграпчите 2000 “цициња” во 20 минути! Видео кое ќе ве маѓепса! Проверено! :)))

28 октомври, 20110
+18! J  Шок видео! Како да зграпчите 2000 дојки во 20 минути! Видео кое ќе ве маѓепса! Проверено! :DDD

Немаме идеа што се збори во видеово или што пишува на моменти, затоа што е на Руски, но едно е јасно, многу женски гради се инволвирани. За само 20 минути, типчево успева да ги зграпчи цицињата на 1000 девојки, или во превод уште 10 животи ќе му требаат на еден просечен дечко да го стори истото…

httpv://www.youtube.com/watch?v=ch62nk1iTOQ

httpv://www.youtube.com/watch?v=55y58XvB2R8&feature=related

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi