Рајан Филип во врска со Деми Ловато?

19 јули, 20110
Demi-Lovato-Ryan-Phillippe-Dating-400x300

Пејачката Деми Ловато пред повеќе од еден месец, јавно изјавила дека повеќе не е во врска со 13 години постариот актер Вилмер Валдерама. Таа изјавила дека двајцата тргнале по различни животни патишта… Mеѓутоа никој не ни претпостави како патот на Деми ја донел до атрактивниот актер Рајан Филип, кој има две деца од бракот со Рис Витерспун и ќерка стара две недели, Каи од врската со Алексис Кнап.

Според американските медиуми, Деми и Рајан се гледаат веќе неколку месеци. А нејзините блиски пријатели велат дека парот поминува тежок период, особено откако Деми дознала дека Рајан повторно ќе стане татко…Но сепак тие и понатаму се заедно, среќно заљубени.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit