Како живеат богаташите во Рио де Жанеиро? Преубаво! :)

23 август, 20110
naslovna-rio

Laranjeiras резиденцијата е дизајнирана од Fernanda Marques, а претставува фасцинантен објект на 10,225 квадратни метри лоциран во Рио де Жанеиро.

Погледнете го неверојатниот објекст и видете како живее елитата во Бразил.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit