Адам Сендлер наместо својата сопруга, бакнувал пластична кукла:) Толку си ја познава жена му:)))

15 ноември, 20110
Adam-Sandler-New-Baby_02-820x1083

Актерот открил дека во креветот наместо неговата сопруга Жаклин Титоне бакнувал пластична кукла. Сендлер сакал да се секса но му било чудно зошто е толку мирна.

Бев многу уморен, но сакав да се сексам, изјавил Адам Сендлер(45). Комичарот открил дека во креветот наместо својата сопруга бакнувал пластична кукла.

– Беше чудно што е толку мирна – изјавил Адам. Со сопругата Жаклин (37) е во брак осум години.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş