Адел после операцијата видливо изгуби од својата тежина! “У велико” се спрема насловната на Vogue :)))

22 декември, 20110
Adele_1

Иако изјавуваше дека не и паѓа на памет да држи диета и да ја намали својата телесната тежина Адел, сепак, изгуби голем дел, но не доброволен. Британската пејачка на својот Twitter профил објави слика на која се гледа дека е послаба.

Во моментов најпопуларната британска пејачка на својот Twitter објави своја слика каде што се гледа дека има изгубено дел од својата тежина.

Операција на гласните жици во Бостон, која што беше извршена, остави последици, па Адел поради осетливоста на грлото го изгуби апетитот.

Пејачката го искористи моментот и стави слики на Twitter, а со тоа им ги честиташе Божиќните празници на своите фанови.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma