Адел во март на насловна на Vogue??? Е за Vogue богами ќе треба да ослабне некое килце :)

21 декември, 20110
Adele

На популарната пејачка Адел ќе се појави на насловната на амаериканското издание на Вог следната година во март. Адел (23) позади себе има успешна година, бидејќи нејзиниот втор албум “21” е најпродаван албум на векот, а нејзините песни се број еден во 24 земји во светот.

Пејачката Адел неодамна имаше операција на глсните жици, но подоцна беше наградена со шест Греми, а сега и се смешка и ангажман за Вог.

Најголемиот моден часопис за насловната главно ангажира згодни дами од светот на познатите, па се поставува прашањето, дали Адел ќе мора да ја намали телесната тежина до март?  Всушност,  Адел ја красеше насловната страна на британското издание на Вог во октомври 2011 година.

За потребите на снимањето Адел најверојатно ќе носи модели на Prabala Gurung или модели од Prada.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma