Ај марш на забар!! :)

15 јули, 20110
zabarindija

Одлично место за одење на забар, и особено важно е што забарот е или обазован или нешто поднаучил од семејниот бизнис. Вака изгледа одењето на уличен забар во Индија.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3ol-RyYnTD4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit