Аке не е уба облечена, Линдзи Лохан е најуба соблечена:)

23 јули, 20110
lindsay-lohan-court-fashion-072111-580x435

Вие ќе пресудите! Што мислите за модниот избор на Линдзи за соочување со судијата…

Линдзи се врати во судот во четвртокот, 21 јули, за извештајот за напредокот на случајот во кој беше прогласена за виновна за кражба на огрлица. Таа во судницата во Калифорнија се појавила со нејзиниот адвокат Шон Холеј. Линдзи на неа носела црн макси фустан со голем црн појас и Christian Louboutin потпетици. И покарај нејзините скапи чевли, адвокатот на Линдзи изјавил дека таа не може да си го дозволи психолошкото советување кое го бара судот.

Судиката Стефани Саутнер и покрај нејзините жалби и дава 21 ден да си регистрира личен советник. Веројатно била малку фрустрирана од тоа што актерката отслужи само 60 дена притвор, а требаше да ги заврши сите часови во рок од една година од нејзиното изрекување.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit