Алиша Кис дозволи да го сликаат бебето

9 јули, 20110
alicia naslovna

Популарната пејачка Алиша Кис конечно излезе во јавност со својот син. Веќе девет месеци како таа на свет го донесе синот Иџипт Даоуд Ибар Дин, но до сега не дозволи да го сликаат и успешно го сочува од очите на јавноста и блицот на папараците.

Таа и нејзиниот сопруг гордо прошетаа по улиците на Холивуд, шетајќи го малиот Иџипт.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit