Американците се утепаа купувајќи ја маската со ликот на Чарли Шин по повод Ноќта на вештерките

25 октомври, 20110
Creepy-Charlie-Sheen-Mask-01

Актерот Чарли Шин стана вистински претприемач.
Всушност, Чарли почнал да се богати со продавање на маски и костими со неговиот лик, кои ги продава по повод Ноќта на вештерките.
Чарли влегол во проект со ланец на стоковни куќи кои ги продаваат костимите и маските со неговиот лик. Една маска на Чарли Шин изнесува 15 долари.
Според некои клиенти, маските се “жешка стока“, а во некои продавници веќе се распродадени.
Неодамна, Чарли на својот Твитер профил објавил слика каде во раката држи своја маска, и напишал дека ќе ја носи за Ноќта на вештерките.


 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş