Андреј Пејиќ прогласен за трендсетер на годината! Браво дечко…или девојко…или!?

8 ноември, 20110
0

Списанието “Out” го прогласило манекенот Андреј Пејиќ за трендсетер на годината.
Машкиот модел Андреј Пејиќ добил ласкаво признание за “личност со стил”. Во тоа сигурно придонел и неговиот избор на облека по повод средбата со Кралицата Елизабета, каде бил во комбинација на кратко здолниште, и чевли со високи потпетици.
Во таа прилика изјавил дека сака да изгледа како Шарон Стоун во 90-те години на минатиот век.
Во интервју за списанието “Out”, Пејиќ признал дека машките модели зад сцената често го штипкаат, дури и тие што се хетеросексуалци.
– Поголемиот дел од машките модели имаат девојкi, но зад сцената, кога никој не гледа, сакаат да ме штипкаат, изјавил Андреј.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş