Анџелина и Бред Пит на заслужен одмор

1 април, 20110
angelina i bred na odmor

Кога се има потомство кое брои шест члена може да биде навистина напорно. Затоа брачниот пар Анчелина Џоли и Бред Пит заминаа на заслужен одмор, овој пат сами. Ова ќе биде мало уживање само за мама и тато, изјави Бред Пит.

Тие беа во посета на Јута, каде имале романтична вечера и потоа со својот приватен авион летале над езерото Пауел.

Тие се навистина вљубени и знаат како да се усреќат еден со друг. Сеуште си посветуваат време и љубов како на самиот почеток, без разлика што се зборуваат злобниците, изјави близок пријател на парот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma