Анџелина и Бред се венчаа

25 јуни, 20110
Jolie-and-Pitt

Американскиот таблоид “In Touch”, пишува дека Анџелина Џоли и Бред Пит тајно се венчале во Франција.

Медиумите веке неколку пати ги венчаваа и разделуваа, а тие за скоро секоја лага за себе наплатуваа преку тужби, а парите ги донираа во хуманитарни цели. Овој пат веста за тајната венчавка во луксузен имот во Франција, го пренесоа скоро сите светски медиуми.

Анџелина (36) и Брет(47) заедно се веке шест и пол години, а двајцата изјавија дека нивните деца сакаат да ги видат мама и тато пред олтар.

Кога се одржал бракот сеуште не е познато.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/