Баба наместо кочница притиснала гас и…

13 ноември, 20110
baba

Бабата Мери Ли Фајн (86) се одвезла директно во базен. Се тргнало надоле бидејќи морала да влезе во својот автомобил од совозачкото место бидејќи нејзината врата ја блокирало друго возило.

Неспретната старица преминувајќи од една позиција на друга, го помрднала менувачот, а автомобилот неконтролирано тргнал право во базен.

Бидејќи најрпвин удрила во паркиран автомобил, старицата наместо кочница, ја притиснала папучата за гас, па со полна брзина завршила во базенот.

За среќа, никој не настрадал, а старицата со помали проблеми, сепак неповредена, излегла од автомобилот.

http://www.youtube.com/watch?v=R_xUypt-JQQ&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş