Баба проститутка! Поради ниската пензија решила да се сврти кон најстариот занает на светот! :)

11 ноември, 20110
baba-prostitutka

Хилда Брер од Германија, сфатила дека пензијата и е премногу мала за нормално живеење, па во потрагата за дополнителни приходи, решила да се сврти кон најстариот занает на светот, иако има 80 години.

Нејзината пензија е 225 евра, што според неа е премала за живот, па така Хилда почнала да го нуди своето 80 годишно тело за пари во еден бордел.

Таа неодамна настапила и на германското талент шоу и ја воодушевила публиката, а таа на тоа гледала како добар маркетиншки потег кој ќе и помогне да дојде до нови муштерии.

Инаку, Хилда некогаш била полна пари, бидејќи глумела во теленовели и се занимавала со пеење.

На 78 години одлучила да стане проститутка, бидејќи пензијата и била мала. Но, на крајот сепак по 15 месеци работа во борделот Хилда се откажала бидејќи нејзиното тело повеќе неможело да издржи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş