Бар Рафаели – Израелка што го „полуде“ светот!:)

20 август, 20110
barrafaeli

Израелката Бар Рафаели се појави во септемврискиот број на „GQ‘s“ во супер секси издание.

Не дека некој ќе го прочита, но Бар за списанието раскажа дека е  потребно вложување на многу труд за да се постигне нејзиниот изглед.

Еве неколку нејзини тајни…

–          При усовршувањето на позите.

„Секси изгледот го научив. Постојано ги проучувам сите мои слики. Ја знам секоја своја поза и знам да проценам како да го поставам колкот, ногата, раката за да сето тоа изгледа секси.“

–          Носењето протези.

„На 13 години носев протези. Тоа беше многу тежок период.“

–          Манекенка од дете.

„Едно од моите први сеќавања е како ја молам мајка ми да ми каже кога е наредната фото сесија на која треба да се појавам. Бев спремна и да ги пропуштам училишните часови за да го работам тоа. Камерата и јас пред неа беше единственото нешто што го сакав. Не сакав да престане.“

Изгледа дека сето тоа се исплатеше!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi