Барем некаква корист од нејзините “балони”:) Ќе дизајнира костими за капење инспирирани од своите гради:)

26 јули, 20110
hendricks

Кристина Хендрикс (36) одлучи да дизајнира сопствена колекција на костими за капење. Поради   своите облини и бујно деколте таа не може да пронајде костим кој ќе и одговара, па затоа се одлучила на овој чекор.

Иако е горда на нејзините големи гради,таа изјавила дека поради “нив” често има проблеми со облеката, бидејќи дизајнерите не креираат облека за жени со големи гради.

-Таа сака да започне со костими за капење, а потоа ќе создаде и своја линија на долна облека. Кристина ги обожава своите облини и не планира да ја намали тежината- открива близок извор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi