Белграѓанин си ја отворил душичката: Живеев со макро!

19 август, 20110
istepan

Дванаесет месеци се забавував со Маја О. (26), која во меѓувреме организираше секс услуги во Будва, вели лицето Ж.В.

Од Белград велат – „Го измамила“!

Година дена бев во љубовна врска со Маја О. (26) од Лозницa, која пред три дена ја приведоа во Будва заради организирање секс услуги за пари! На почетокот не знаев со што се занимава, но подоцна, кога пробав да ја разубедам, изедов ќотек од нејзиниот макро- се отвори Ж. В. кој живее во приградските населби на Белград. Тој и Маја се запознале во 2007 -та,  и во врска биле една година.

Набргу следувала одмаздата!

Маја ме повика да се видиме за да се смириме, но на улица ме пресретна и ме претапа еден тип со шипка. Покасно разбрав дека тој е всушност нејзинин човек- вели Ж. В.

Маја е пред три дена уапсена во Будва заради организирана проституција.

По весниците праќала огласи дека бара девојки за „работа во ресторан“. На еден од ни се јавила Љ. П. од Обреновац. На 25 ти јули истата девојка пристигнала  во Будва, но кога се запознала со Маја, таа и објаснила на Љ.П. дека всушност не треба да го работи тоа што го пишувало во огласите, туку дека станува збор за проституција!  Лицето Љ.П. ја прифатило оваа понуда!  Сметаме дека ова лице има учествувано најмалку девет пати во вршење сексуални услуги, аранжирани од Маја О. и на истиот начин биле инволвирани уште четири други девојки.

За секс 150 евра

Во најголемиот дел од случаите, Маја О. ги земала парите од клиентите на кои им наплатувала од 150 евра па дури и повеќе. На девојките за задоволувањето на клиентите им плаќала воглавно некои пеесетина евра, додека останатиот дел го давала на М. Б. Еден дел од парите оделе и кај такситите кои ги превезувале овие девојки по целото приморје, а дел добивал и ноќниот рецепционер во некој од хотелите во Будва.

Како работеле во Будва?

* Девојките биле регрутирани од Србија и од БИХ.

* Девојките имале изнајмени станови во Будва.

* Клиентот преку телефон си нарачувал каква девојка сака и каков вид на услуга сака.

* Таксистите ги испорачувале девојките низ целото приморје * Рецепционери истотака имале улога на посредници, бидејќи ги имале телефонските броеви на макроата, па и тие по желба на гостинот можеле да изнајмуваат девојки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit