Белучи обожава да се разголува, ама не за секого:)

26 август, 20110
m2

Кој би претпоставил дека Моника Белучи има 47 години? На новите фотографии, таа е просто неверојатна и би одзела сечиј здив!

Прекрасната Белучи повторно одушевува со својата убавина. Познатата глумица, инаку, се сликаше за августовското издание на француското списание „Match“, па сами одлучете дали оваа секс-бомба не заслужува титула за беспрекорност.

–          Потекнувам од семејство во кое не претставуваше никаков проблем да се разголиш. Кај нас, тоа беше природно и можеби токму поради тоа сум многу поврзана со своето тело, па во филмовите каде моето тело е отскриено го користам како израз на слобода. Соблекувањето не ми е проблем, сакам и нудизам, искрено вели актерката.

Досега, оваа изјава е многу пати потврдена со тоа што Белучи има украсено голем број на насловни страни со своето голо тело.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma