Бен Афлек вмешан во разводот на Џенифер Лопез

21 јули, 20110
benaffleck625JLP

Кога Џенифер Лопез требала да донесе важна одлука околу бракот со Марк Ентони, нејзиниот поранешен дечко, Бен Афлек ја решил нејзината дилема. Со него во контакт стапила мајка Џенифер, Гвадалупе Лопез и го замолила да и помогне нејзината ќерка.

“Му испратила порака преку интернет. Отсекогаш и беше драг и веруваше во него. Тој се согласи да и помогне, а само неколку дена откако тој разговараше со Џенифер, таа и Марк се разведоа”, открива близок извор на семејството. “Бракот на Џенифер и Марк секако немаше да успее.  Таа всушност нема многу самодоверба, а тој постојано си играше со нејзината несигурност…затоа и остана толку долго со него и ја трпеше неговата злоупотреба”, додава изворот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit