Берлускони ја пушти ќерка му низ Јадран:) Стигна во Задар… Ќе дошла и во Отешево…само не во овој век:(

24 август, 20110
0

Марина и Барбара Берлускони уживаат крстарејќи  на луксузна јахта низ Јадранот. Вчера пристигнале во Задар, но овој пат убавата ќерка на Берлускони решила да се прошета без нејзиниот дечко, фудбалерот А. Пато, со кого пред извесно време пливаше и се гушкаше во убавата Сардинија.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit