Без Цеца ни тенис нема

3 јули, 20110
nole   ceca

Кратко и јасно.
“Ноле, разбиј го Надал”, му порачала фолк дивата Светлана – Цеца Ражњатовиќ на најдобриот светски тенисер Новак Ѓоковиќ.

– Цеца го следи секој натпревар на Новак Ѓоковиќ веќе со години. Минатата ноќ преку заеднички блиски пријатели му порачала дека ќе ги држи стиснати палците додека игра во финалето на Вимблдон. Разбиј го, му порачала Цеца, која денес дома со свои пријатели ќе го следи мечот од финалето во Вимблдон, открива за Курир извор близок на фолк ѕвездата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/