Сакам да снимам уште еден филм

13 јули, 20110
586_transformers

Рози Хантингтон – Вајтли пристигна дома во вторникот (12 јули) во Лос Анџелес, со својата црна спортска кола.

24-годишниот британски модел и актерка неодамна дели била касната од бубачка по снимањето во  Transformers: Dark of the Moon.

“Јас би сакала да се направи уште еден филм. Немам идеја што ќе биде “, изјавила Рози.
Transformers: Dark of the Moon во моментов е најдобриот филм на годината, со заработка од повеќе од една четвртина од една милијарда долари.

Во текот на викендот, Рози и нејзиното момче, Џејсон Статхам, уживале заедно со прошетки на плажа.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit