Бијонсе чека бебе, среќниот татко скокаше во публика од среќната вест!

29 август, 20110
bijonse ceka bebe

Бијонсе конечно ја соопшти убавата вест на сцена. Таа држејќи се за своето веќе заоблено стомаче соопшти дека го носи првото бебе.

Бијонсе и раперот Џеј Зи се во брак веќе три години, и за нив ова е првото дете.

Секогаш велев дека во триесетата ќе имам бебе! Еве го тој момент, соопшти Бијонсе.

Во публиката најсреќни беа таткото Џеј Зи и неговиот другар Кание Вест кои веднаш по веста почнаа да скокаат по седиштата.

http://www.youtube.com/watch?v=SMkzRNnicXo&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma