Бијонсе си купи комбе од 1 мил. долари!? Ај нека и е со среќа:))

7 ноември, 20110
Beyonce Knowles out in New York

Бијонсе навистина сака удобност и практичност, а тоа го покажала купувајќи си ново луксузно комбе кое изнесува неверојатни еден милион долари. Имено, пејачката и нејзиниот сопруг, раперот Џеј Зи одлучиле да ги заменат своите луксузни автомобили со нешто попрактично. Бремената пејачка својот автмобил Мајбах го заменила со луксузно црно комбе од марката Мерцедес. Бијонсе инсистирала седишта да бидат тапацирани со италијанска кожа во крем боја. Комбето исто така содржи бања, мијалник и тоалет. За потребите на Џеј Зи бил инсталиран импресивен аудио систем и ЛЦД ТВ, за да може да ги гледа омилените кошаркарски натпревари. Иако славниот пар не го потврдил полот на детето, нејзинита колешка од поранешната група “Destiny’s Child, Кели Роланд, потврдила за британските медиуми дека Бијонсе носи девојче.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş