Битлси на свеченото отварање на ЛОИ 2012?

12 јули, 20110
LOIbitlsi

Пол Мекартни и Ринго Стар наводно ќе учествуваат на свечената церемонија по повод отварањето на Летните Олимписки игри во Лондон, јавуаат странските медиуми.

Двајцата останати членови од популарните Битлси, кои до сега тврдеа дека нема никогаш повеќе да се појават заедно на сцена, наводно прифатиле понуда за настапат на церемонијата на отварањето на ЛОИ на 27 јули 2012 година во Лондон.

Двајцата музичари според пишувањето на британскиот San, понудено им е да се појават на сцената пред останатите големи британски музички ѕвезди и да одсвират нешто  од репертоарот на легендарната британска група.

Гласините одат до тој степен што се зборува дека постои можност на сцената да се пјават децата на Џон Ленон и Џорџ Харисон. Организаторите на ЛОИ преговараат за учество на настанот да земат и групите Girls Aloud, Spice Girls, Coldplay и Muse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit