Бившата на Клуни- ороспија со тапија!

10 јули, 20110
George_Clooney_Elisabetta_Canalis_66ème_Festival_de_Venise_(Mostra)

Сепак Клуни ја оставил Eлизабета Каналис. Причината била тоа што тој конечно дознал дека таа е ловец на слава. Елизабета била опседната со медиумите, и тоа и било многу поважно од односот со Клуни.

Близок пријател на Клуни изјавил дека вистината била дознаена кога таа почнала да ја покажува својата опседнатост со количината на медиумската застапеност. Клуни смета дека Елизабета е медиумска ороспија, изјавил пријателот на Клуни.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit