Бокс за вокалистот

9 март, 20110
kpopk

Во текот на нивниот настап во живо на телевизија, Корејскиот поп бенд К-Поп имаа доста чуден момент. Погледнете за што станува збор 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=gwNq4wgQzjM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi