Брајан Фери фалбаџија! Спиел со 7000 жени?

24 септември, 20110
bryan-ferry

Стариот шармер си се пофали со една инетерсна бројка на освоени жени. Брајан Фери по одржаниот концерт во Белград, фасциниран од жените на тоа поднебје изјавил дека ќе мора многу наскоро повторно да се врати на нивната сцена.

Кога водителката го прашала дали е вистина дека спиел со 5000 жени, тој со гордост и одговорил поправајќи ја “Не, туку со 7000”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi