Бранџелина- едно најобично семејство:)

14 август, 20110
Pitt and Jolie are "Curious" in Berlin

Вчера можеби таа живееше живот на висока нога, и од хеликоптер го набљудуваше Лондон, но денес Анџелина Џоли шеташе со своето семејство по улиците на Лондон и беше да им купи по некој велосипед на децата.

Откако Бред Бит ја прифати улогата во “World War Z”, целото семејство се пресели во Лондон. И додека Бред снима, Анџелина се грижи за семејството и нивниот моментален дом.

Овој пат тие биле видени како купуваат велосипеди од една лондонска продавница. Бред и Анџелина биле со своите четири деца, додека останатите две биле во домот затоа што се премали за да добијат велосипед.

Анџелина вообичаената црна боја ја замени со бела, и овој пат излезе во бела комбинација, а Бред си остана достоен на својот стил.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi