Братот на Kate Middleton се појави на интернет со голи фотографии

6 мај, 20110
james kate 1

Најновите фотографии кои се појавија на интернет, на кои е братот на Kate Middleton, ја разбрануваа целата јаност, а сигурно и кралското семејство.

Уште пред да се случи кралската венчавка се појавија гласини кои велеа дека James е геј, но тоа не беше потврдено. Од новите фотографии не само што се потврдува тоа туку и фактот дека тој знае навистина “лудо” да се забавува.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma