Братот на Мадона: Беше истата кучка како што е и денес!

30 октомври, 20110
madonna-wallpaper-016-1024

Пред неколку дена американските медиуми ја објавија веста дека братот на Мадона живее како бездомник. Ентони Чичоне изјавил за медиумите дека последните 18 месеци живее под мост, и дека неговата сестра не сакала ни да слушне за него.
“Не се сакавме уште како деца. Претпоставувам во прашање беше ривалство. Тоа е истата кучка како што е и денес! “, изјавил Ентони.
“Свесен сум дека се постигнала со својата работа и тука нема ништо лошо, но очекував да биде малку солидарна со своето семејство”, додал Ентони.
Тој, исто така открил дека Мадона често носела момчиња во својата соба кога нивниот татко не бил во близина, па неговите сестри и браќа стално ја прислушувале што прави со нив, а кога ќе дознаел нивниот татко, автоматски ги губел нервите и трпението и ги бркал надвор нејзините момчиња, на што Мадона никогаш не му простила.
Ентони рекол дека би било убаво доколку барем почне да комуницира со својата сестра.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş