Бред Пит сака седмо дете!

23 октомври, 20110
BP

Иако веќе има шест деца со познатата Анџелина Џоли, неодамна актерот изјавил дека сака да го прошири семејството, пишувало во ОК магазинот.

„Родителството е најголема и најважна работа во мојот живот, зошто би застанал тука?“, изјавил Бред Пит.

Холивудскиот актер исто така изјавил дека неговата жена Анџелина Џоли, со која се заедно веќе шест години, е сјајна мајка, а тој е задоволен со својот живот затоа што донел правилни одлуки, и ја пронашол вистинската жена со која изградил семејство.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi