Бред Пит спремен за снимање, а Џоли?! :)

19 август, 20110
1

Познатиот холивудски актер Бред Пит се врати на работа, поточно папараците го фатија за  време на снимањето на сетот за филмот „ World War Z“.

Се разбира, понежниот пол беше во близина, а тој изгледаше опуштено со долгата коса и брадата. Разговарал со членовите на екипажот и потоа се упатил да снима нова сцена за престојниот зомби трилер.

Филмот е базиран на романот Max Brooks, за глобалната војна против зомбиа.

Погледнете како изгледаше Бред Пит на сетот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit