Брена како трафостаница или…?

17 јули, 20110
lepa brenaa

Брена после толку години ја призна вистината што ја натерало да ослабе. Таа на почетокот на својата кариера добивала многу лоши критики. Од стајлингот па, се до нејзината килажа.

Се случувало дури и снимениот материјал да не се емитува на ТВ заради лошиот стајлинг, кога носела премногу кратки шорцеви.

Таа во едно свое интервју ја кажала вистината што ја натерало да ослабе. Пред многу години, додека била на почетокот на кариерата директор на еден хотел и рекол дека изгледа како трафостаница, заради вишокот на килограми. Од тогаш таа започнала со диета, со која ослабела 20 кг и станала Лепа Брена.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit