Бри Олсен: Сакам по 19 пати на ден!

22 јули, 20110
bree_olson

Старлетата и порно глимица Бри Олсен која живееше во вилата на Чарли Шин на медиумите им изјави дека актерот не успевал сексуално да ја задоволи.

Таа го пофали како мил и внимателен маж, но кога станува збор за сексуалните задоволувања тој не бил способен. Тој можеше само по еден секс на ден со мене и еден со мојата цимерка, изјавила Бри.

Старлетата која снимала 250 порно филмови изјавила и дека не била фасцинирана од животот во тројка. Неколку пати имавме и секс во тројка но тоа едноставно не функционираше.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit