Бритни Спирс не се “бања” и го чепка носот по цел ден

21 јули, 20110
britney-spears-k

Поранешниот телохранител на Бритни излезе во јавноста со неколку одврати работи за неа. Освен тоа што тој призна дека таа сексуално го злостатвувала, тој кажал и дека таа воопшто не се грижела за својата лична хигиена. По неколку денови не се тушираше, не си ги миеше забите, користеше дроги, непрестано си го чепкаше носот и испушташе гасови, изјавил телохранителот.

Флорес, поранешниот телохранител на Бритни од неа побарал 10 милиони долари оштета, бидечќи тврди дека заради нејзиното однесување тој долго време имал сериозни психолошки проблеми и пател од депресија и несоница.

Прваниот тим на Бритни пак се изјаснил дека тоа се невистини и дека Флоренс само сака да ги земе парите на Бритни.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit