Бујната Софи Рид се сликала за календарот на “Nuts”! Сочно зарем не!!!:)))

5 ноември, 20110
0

Британската актерка Софи Рид се фотографирала за календарот 2012 на списанието Nuts, каде убаво ги истакнала своите “атрибути.”
Софија е позната по своите огромни гради и по провокативните и голи фотографии.
Во ова календарско издание целосно ги истакнала своите адути и позирала во неколку провокативни пози.
Само неколку фотографии се објавени, но тоа е повеќе од доволно за нејзините фанови. Или … за тие што ги сакаат убавите “цициња”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş