Цеца ќе ја отепал струен удар

2 јули, 20110
18547_002-ceca-raznatovic_f

Цеца нема друга работа па си го чита Сидни Шелдон по цел ден. Добро е што чита…Можеше да почне да везе гоблени. Тајната вечера на пример.

Додека си ја сушела косата во нејзината бања, Цеца ќе настрадала од струен удар. Имено, стариот и неисправен фен потфрлил и оп…”ситно коло наоколо “.

Шпекулациите дека струјниот удар е од “златната алка” што ја чува денонокно, се неточни. За се е виновен стариот фен.

Цецо: Купи си нов фен!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit