Цеца не ја пуштија да му пее на Новак

5 јули, 20110
cecadjokovic

Големиот фан на Џоковиќ, “призонерката”, Светлана Ражнатовиќ, за џабе се подмочуваше во гаќи гледајќи го Џоковиќ како го гази “сиромашкиот” Надал. Српските власти не и дозволија да испее една мераклиска, сосема урбана песничка за нејзиниот Ноле. За греота! Па имаат ли душа тие “силеџии” и непринципиелни српски “џандари” што немаат разбирање за една голема радост? Ај што “ невина “ ја осудија за малверзации, ај што милион и пол евра и земаа за казна, згора на се, и нема пеење а? Па да. Можеби се плашеа “структурите” на власта да не дојде цела Србија во Белград, па Слобо 2 како во филмот Рамбо 3 да им се случи-народ? Како и да е, за Цеца “нема правда нели”? Праша наивно Калимеро!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit