Чарли Шин пишува мемоари

28 февруари, 20110
charlie sheen pisuva memoari

Холивудскиот актер Чарли Шин најави дека пишува мемоари под името “Кога замира смеењето”. Во нив ќе пишува за она што се случувало, кога камерите ќе се исклучат за време на снимањето на хит серијата “Два и пол мажи”.

Откако почна во јавноста да станува се позастапен со неморалните постапки и по кажаните навредливи зборови за творците на серијата, Чарли предизвика серијата да престане со снимањата.

Од првата објава на мемоартите, Чарли сака да земе 10.000.000 долари.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi